O nas

Kilka słów o nas


Z pasji do naturalnego piękna

Jesteśmy firmą, która od kilku lat tworzy i sprzedaje ręcznie robione wianki z szyszek. W czasie naszej działalności wypracowaliśmy sposób produkcji niepowtarzalnej manufaktury na bardziej masową skalę. Było to możliwe dzięki zawężeniu oferty do najpopularniejszych modeli i opracowaniu sposobu ich sprawnego tworzenia. Nasza sprzedaż odbywa się głównie przez internet i tam nieustannie zwiększamy swoją aktywność. W tej chwili nasze produkty można znaleźć w serwisie pakamera.pl, decobazar.com, dawanda.com, alewianki.pl. Dzięki tym portalom sprzedażowym oferujemy nasze wyroby klientom indywidualnym.

Współpracujemy również z firmami, agencjami marketingowymi/kreatywnymi, dla których przygotowujemy oryginalne podarunki. W związku z rozwojem tej części naszego biznesu, stworzyliśmy osobną stronę internetową www.kolorynatury.pl, za pomocą której chcemy komunikować się z naszymi klientami. Znaleźć tu można niezbędne informacje dotyczące oferty, sposobów zamówień, transportu oraz wstępnych kosztów.

Nasze poprzednie doświadczenia związane z realizacją większych zamówień wianków, pozwalają nam sprawnie oszacować czas i koszt całego zamówienia. Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów, pozwala nam również twierdzić, iż taki rodzaj upominku i współpraca z nami to słuszne rozwiązanie.


Wianki jako firmowy upominek…

Wyjątkowość

Naturalny wianek to wyjątkowy i nieszablonowy prezent. Piękna ozdoba wręczana pracownikom lub kontrahentom, którzy z pewnością docenią niebanalny pomysł i dokładne wykonanie.

Estetyka

Nasze ozdoby charakteryzują się przemyślanym doborem kolorów oraz zróżnicowaniem użytych elementów. Wianki zbudowane są z dużej ilości polskich oraz egzotycznych owoców. Zależy nam, aby każdy z dodatków tworzył spójny – estetyczny produkt.

Jakość

Wszystkie elementy wianka zgrzewane są na ciepło, dobrej jakości klejem. Nasze doświadczenie i odpowiedni dobór materiałów pozwala tworzyć ozdoby, które służą przez wiele lat.

Moda

Moda na wianki zawitała w Polsce na dobre. Ich popularność jest ogromna i stale rośnie, zwłaszcza w okresie Bożonarodzeniowym. Nasz hit sprzedaży to właśnie świąteczny wianek cynamonowy!


Zamów wianek poglądowy aby zobaczyć jak wygląda na żywo!

Kontakt